/Files/images/1572559.5372_783x0.jpg

Мета медіаосвіти - це оптимізація віртуального світу в повсякденні практики дитини без шкоди її здоров’ю і розвитку та із-за безпеченням збалансованого розвивального індивідуального і соціального ефекту.

Медіаосвіта — навчання теорії та практичних умінь для опанування сучасних мас-медіа; специфічна автономна галузь знань у педагогічній теорії та практиці, спирається на передові досягнення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, використовує їх для організації роботи медіа-педагогів.

Нашу добу не даремно називають інформаційною. І річ тут не тільки в тому, що значна частка національного багатства сучасних країн — у сфері інформаційних технологій. Сучасна людина для успішної життєдіяльності не може стояти осторонь інформаційних потоків. Але головна складність на сьогодні не в тому, щоб отримати певну інформацію, а в тому, щоб визначитися, яка інформація потрібна. Величезний надлишок інформаційної пропозиції призводить до того, що сучасна людина ризикує «потонути» в інформаційному морі. Саме на це спрямовані заходи з медіаграмотності батьків в дитячому садку./Files/images/elitefon.ru-13700.jpg

Іншими словами, йдеться про необхідність створення таких умов, щоб кожна родина володіла механізмом критичного осмислення і корегування інформації, уміннями інтерпретувати, аналізувати та оцінювати медіа тексти, розуміти їхню суть, адресну спрямованість, мету, викривати приховане значення та шкідливий вплив окремої медіаінформації, протиставити цьому впливу зразки високих національних культурних цінностей.

Особливе значення має грамотна робота з інформацією, коли йдеться про дітей та підлітків. У них нема життєвого досвіду, вони ще схильні до сліпого наслідування привабливих образів.

Духовне життя дитини є повноцінним лише тоді, коли вона живе у світі гри. Казки, музики, фантазії, творчості. Без цього вона засушена квітка. В.О.Сухомлинський.

Дитинство - це ранок життя людини. А ранок має бути щасливим!!!

Застосування медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі


/Files/images/IMG_20170309_093124.jpg


/Files/photogallery/1746/DSC_5157.JPG/Files/images/IMG_2032.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.