Заходи і свята,які прийнято відзначати в нашому садочку.

День знань. (1 вересня)

1 вересня - світлий і радісний день, початок навчального року не тільки в школах,але й у дошкільних навчальних закладах. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.

Свято осені

Свято присвячується найкрасивішій пори року - осені. На святі звучать вірші, пісні, загадки, цікаві сценки та танці, різні ігри, конкурси.

Новорічне свято

Свято Нового року - найдавніше з усіх існуючих свят. Для дітей проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Як Весна із Зимою зустрілася. Масляна.

Саме на стрітення зима з весною міряються силою. В народі кажуть, що цього дня ви змагаєтесь, і котра з вас переможе тай буде до кінця місяця господарювати.

Ось і я – Весна-красна,
Літа жаркого сестра.
Зроблю крок - і сонце сяє,
Все навколо оживає.
Прокидаюся від сну,
Чую пісню чарівну

(Діти співають веснянки)

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері. На цьому святі діти дарують подарунки , зроблені своїми руками, присвячують їм свої пісні ,вірші,виконують танці.

15 травня Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у державі.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожно...

Прощавай, садок дитячий.

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, а у старших групах дитячого садка починається свято - випускний бал. Випускників вітають діти, почесні гості, батьки, педагоги.

В дитячому садочку також прийнято відзначати та проводити:

-дитячі дні народження;

- тиждень ігри та іграшки;

- День Книги;

- День Театру;

- День Музики;

- спортивні свята та розваги («Маленький фізкультурник»)

- Дні здоров'я;- пізнавальні екскурсії;

- виставки дитячих малюнків;

- Дні відкритих дверей.

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.